Bezpłatne badania tkanki tłuszczowej

Firma SHU Alaska Centrum Wellness oraz nasza Pływalnia zapraszają na bezpłatne badania tkanki tłuszczowej, które prowadzone będą przez 3 tygodnie sierpnia, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 11.30 do 14.00 i od 18.00 do 20.00. Punkt do badań mieścił się będzie w holu głównym basenu  i stanie tam już w najbliższy poniedziałek 10 sierpnia. Zapraszamy!

Profilaktyczne badania zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka to jedna z form  realizacji zapisów Europejskiego Programu Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych XXI-ego wieku. Jest to bezbolesna metoda bioimpedancji, określająca zagrożenie zawałem, wylewem, cukrzycą, nowotworami, alergiami… Po bezpłatnym pomiarze osoby będą mogły skorzystać z konsultacji. Centrum Wellness zajmuje się doradztwem dietetycznym, suplementacją organizmu, zdrowym odżywianiem, detoksykacją i profilaktyką zdrowotną.

Pomiarów dokonuje się specjalnym przyrządem zwanym „omron” – mówi Edyta Undas właścicielka SHU Alaska Centrum Wellness. Trzymając przyrząd oburącz zamykamy obwód, dzięki czemu urządzenie wysyła w naszym kierunku słabe prądy, a w związku z tym, że tkanka tłuszczowa jest złym przewodnikiem prądu, następuje skanowanie torsu. Wynikiem tego zjawiska jest %-owy udział zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Jest to tłuszcz, który nie koniecznie jest widoczny na zewnątrz, ale może gromadzić się wewnątrz, głównie na ścianach tętnic. Jednym słowem nie zawsze wygląd zewnętrzny mówi nam o tym, co dzieje się wewnątrz organizmu – dodaje szefowa Centrum Wellness, zachęcając do udziału w badaniach.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content