Obozy wakacyjne – krótkie podsumowanie

90 dzieci z Bochni i okolic uczestniczyło w dwóch lipcowych turnusach sportowego obozu dochodzeniowego organizowanego przez naszą pływalnię.

Oprócz nauki i doskonalenia pływania, uczestnicy obozów mieli okazję wziąć udział w ciekawych zajęciach rzemieślniczych na Osadzie VI Oraczy, ekscytujących zajęciach rekreacyjnych w CAW BOREK, a także w niesamowitej podróży do jurajskiego parku dinozaurów w Zatorze.

Słoneczne i deszczowe dni lipca dzieci i młodzież spędzały również na wycieczkach do pobliskiej straży pożarnej, biblioteki czy sali judo, a także na boiskach MOSiRu i w kinie REGIS. Nie obyło się oczywiście bez wycieczki na „podbasenie” i poznawania tajników basenowej technologii oczyszczania wody.

Aktualnie na pływalni trwa trzeci i zarazem ostatni obóz dochodzeniowy, w którym udział bierze kolejna 45 osobowa grupa dzieci i młodzieży.

Tegoroczne wakacyjne obozy na basenie, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród bochnian, nie tylko ze względu na atrakcyjny program przygotowany przez nasz obiekt, ale i atrakcyjną cenę, co z kolei było możliwe dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego w Bochni, w ramach projektu pn. „Pierwsze kroki na basenie” realizowanego m.in. ze środków Województwa Małopolskiego w ramach programu zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez organizację zajęć rekreacyjno-sportowych pn. „Już pływam”.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content