Karnety

Karnety

 OpłataTermin ważności
Karnet o wartości 60 zł50,00 zł60 dni
Karnet o wartości 125 zł100,00 zł120 dni
Karnet o wartości 195 zł150,00 zł180 dni

UWAGA ! – Ze względu na epidemię koronawirusa SARS-CoV-2 i spowodowane nią ograniczenia działaności naszej pływalni termin ważności wszystkich karnetów na pływalnię, których nie można było doładować / zrealizować po 16 października 2020r., został automatycznie wydłużony do 30 września 2021r. !

Karnety o wartości 60 zł / 125 zł / 195 zł mogą być także sprzedawane w formie voucherów prezentowych na okaziciela, z odroczonym terminem realizacji, nie dłuższym jednak niż 12 miesięcy od daty sprzedaży.

W przypadku zakupu nowych karnetów – kart abonamentowych kaucja zwrotna za kartę magnetyczną z numerem identyfikacyjnym wynosi 30,00 zł (płatne tylko gotówką).

Karnet upoważnia do określonej liczby indywidualnych wejść aż do wyczerpania wartości karnetu w okresie jego ważności (np. karnet na 60 dni, który kupujemy za 50 zł pozwala wejść tyle razy, aż wykorzystana zostanie wartość karnetu czyli 60 zł. Okres ważności takiego karnetu wynosi 60 dni od daty jego nabycia).

Karnet jest na okaziciela i jeśli tylko jego wartość na to pozwala na pływalnię może wejść dowolna liczba osób.

Szczegółowe zasady funkcjonowania karnetów w ramach Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta (ESOK) można pobrać w zakładce Pliki do pobrania.

UWAGA!!!

Od 1 lipca 2011r. każdy Klient naszej pływalni, który okazał w kasie basenu kartę uczestnictwa w Programie ZdrowJa, otrzymywał specjalny bonus na pływanie! Przy zakupie karnetu na basen o wartości do 60zł bonus ten wynosił 5zł, a przy zakupie karnetu o wartości powyżej 60zł – 15zł. Jednakże 18 lutego 2018 r. Program ZdrowJa został wstrzymany stąd też wynikające z niego zniżki i rabaty przestały obowiązywać. Aktualnie oczekujemy na podjęcie współpracy z nowym operatorem Programu ZdrowJa. O szczegółach dalszej współpracy poinformujemy niezwłocznie po podpisaniu stosownych umów.

Zapraszamy codziennie w godzinach otwarcia ! Pływanie to nasz żywioł!

basen_honorujemy_karty_2016_2.jpg

KONTAKT

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni© 2019 Projekt i realizacja IdeaNOW

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content