Kwietniowy harmonogram zajęć

Szanowni Państwo, od początku kwietnia ruszyły na naszej pływalni zajęcia w ramach programu JUŻ PŁYWAM, współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego, dlatego w godzinach 13.30 – 16.30 mamy większy „ruchu na basenie”, ponieważ w tym czasie odwiedza nas sporo dodatkowych grup zorganizowanych !

!!! UWAGA !!!
Od 8 kwietnia br. prowadzimy zajęcia wg zaktualizowanego harmonogramu, który publikujemy na naszej stronie WWW. Uwzględnia on przyjazdy grup szkolnych z okolicznych gmin w ramach projektów realizowanych z programu JUŻ PŁYWAM, a także korektę rezerwacji dla sekcji sportowych !

KWIETNIOWY HARMONOGRAM zajęć grupowych ma charakter orientacyjny i może ulegać zmianom. Za utrudnienia przepraszamy ! Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy w pierwszej kolejności kierować do ratowników pełniących dyżur na hali basenowej Krytej Pływalni w Bochni. Dziękujemy !

Znajdziecie go Państwo pod adresem https://basenbochnia.pl/kalendarz/

Przypominamy, że w trakcie zajęć nauki pływania (a więc z reguły codziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 16.30 a 19.30) mogą się Państwo spotkać z utrudnieniami na pływalni:

  • niektóre tory basenu sportowego mogą być zarezerwowane w całości /są one oznaczone tabliczkami „Rezerwacja Torów”/
  • niektóre części basenu rekreacyjnego mogą być zarezerwowane /są one oznaczone linami i pływakami/
  • w trakcie zajęć grupowych na basenie rekreacyjnym zasadniczo nie uruchamiamy biczów wodnych !
Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content