Basenowe aktualności

Kilka dni temu na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa funkcjonalność oferowana przez Google – KALENDARZ. Dzięki implementacji tego rozwiązania przeglądanie planowanych imprez i wydarzeń, a także potwierdzonych rezerwacji i wejść grupowych stanie się bardziej przejrzyste i szybsze! Po prostu … proste 🙂 Za profesjonalne wdrożenie tego rozwiązania na https://basenbochnia.pl/kalendarz.html dziękujemy Grupie KREATYWNI, z którą współpracujemy od początku istnienia naszej internetowej witryny – mówi Robert Hołda dyrektor bocheńskiej pływalni.

Rozpoczęliśmy przygotowania do największego sportowego wydarzenia w 10. letniej historii naszego basenu, czyli Grand Prix – Pucharu Polski w Pływaniu, który odbędzie się w Bochni w dniach 10-11 października br. Spodziewamy się ponad 400 zawodników i zawodniczek z całej Polski, w tym gwiazd polskiego pływania, rozmawiamy z patronami medialnymi i sponsorami, zarezerwowaliśmy już blisko 300 miejsc noclegowych – jednym słowem „pucharowa machina” ruszyła. Organizatorami Grand Prix są: Polski Związek Pływacki, Małopolski Okręgowy Związek Pływacki, Akademia Sportów Wodnych „Wodnik” oraz nasza pływalnia. W związku z tymi przygotowaniami uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 17 sierpnia do soboty 5 września trwał będzie remont basenowej restauracji, zaś w dniach od poniedziałku 31 sierpnia do soboty 5 września cały basen zostanie zamknięty dla Klientów. W tym czasie na obiekcie prowadzone będą coroczne prace konserwacyjno-naprawcze. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług od niedzieli 6 września.

Na koniec tych basenowych newsów naszym Klientom przypominamy, że do soboty 29 sierpnia trwają akcje promocyjne „W samo południe” i „Pływacka sobota”. Pragniemy także zaprosić wszystkich na nasz basen w niedzielę 30 sierpnia br. W tym, ostatnim przed przerwą techniczną dniu wakacji, naszym Klientom proponujemy całodniową 50 % obniżkę cen!

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content