Aqua Cycling nowość w naszej ofercie!

Aqua Cycling to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. Jest to oryginalna wszechstronna metoda treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiająca kondycję fizyczną oraz wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb. Więcej informacji o tym czym jest Aquabike i Hydrocyclig (Aquacycling) znaleźć można na stronie firmy In Water, która współpracuje z naszą pływalnią przy organizacji tych zajęć.

Zajęcia prowadzimy pod okiem doświadczonych instruktorów, w małych grupach (minimum 3 osoby, maksimum 7 osób na 1 instruktora), na profesjonalnym sprzęcie HYDRORIDER. Zajęcia prowadzimy w soboty w godzinach 17.00, 18.00 i 19.00 w cenie 30 zł/os. (cena obejmuje pobyt godzinny na pływalni, w tym 50 minut zajęć Aqua Cyclingu na basenie sportowym i/lub rekreacyjnym).

Zapisy i rezerwacje wejść na zajęcia Aqua Cyclingu odbywają się najpóźniej w danym dniu, w kasie Krytej Pływalni w Bochni, osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 14 611 31 19 lub 14 611 31 20, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej przesyłanej na adres e-mail: kasa@basenbochnia.pl

aqua_hydrorider.jpg

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content