Gimnastyka dla seniora

Gimnastyka dla seniora

spokojny trening aerobowy w środowisku wodnym, wykorzystujący właściwości fizyczne wody: opór, wypór, gęstość, ciśnienie, termoregulację. Regularny trening w wodzie poprawia kondycję i metabolizm, wzmacnia i koryguje sylwetkę, działa pozytywnie na poprawę samopoczucia !

Uwaga ! Ze względu na stan epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 zajęcia Gimnastyka dla Seniora są prowadzone wg następujących zasad:

✅ zajęcia we środy o godz. 9.30 (basen rekreacyjny)

✅ liczba uczestników max. 20 osób na jednych zajęciach

✅ do odwołania nie prowadzimy sprzedaży karnetów, rezerwacja indywidualna – najlepiej telefonicznie – w kasie pływalni

Na naszym obiekcie oferujemy Państwu zajęcia z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń firmy BECO oraz opiekę doświadczonych instruktorów !

 

Poniedziałek-Piątek

Termin ważności

Aktywny Senior (basen rekreacyjny)

18,00 zł

wejście jednorazowe

– dopłata

0,35 zł

Karnet „Aktywny Senior”(basen rekreacyjny)

A * 16,00 zł

1 miesiąc kalendarzowy

Karnet „Aktywny Senior PLUS” (basen rekreacyjny w ramach Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”)

A * 15,00 zł

1 miesiąc kalendarzowy

Zajęcia prowadzone w grupach (zgodnie z regulaminem zajęć).
Cena obejmuje pobyt godzinny na pływalni, w tym 45 minut zajęć na basenie rekreacyjnym, w przypadku karnetów litera (A) – oznacza liczbę planowanych zajęć w danym miesiącu kalendarzowym wg. harmonogramu.

Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby posiadające karnety Aktywny Senior i Aktywny Senior PLUS.

W przypadku przekroczenia czasu pobytu godzinnego na pływalni doliczana będzie dopłata minutowa wg aktualnego cennika.

Zapisy i rezerwacje wejść indywidualnych na zajęcia odbywają się najpóźniej w danym dniu, w kasie Krytej Pływalni w Bochni, osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 14 611 31 19 lub 14 611 31 20, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej przesyłanej na adres e-mail: kasa@basenbochnia.pl

Uczestnicy zajęć, którzy dokonali rezerwacji wejść indywidualnych, są zobowiązani odebrać te rezerwacje poprzez zakup biletu najpóźniej na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć, w przeciwnym wypadku rezerwacje będą anulowane, a kasa Krytej Pływalni w Bochni dokona sprzedaży jednorazowego biletu na zajęcia innemu Klientowi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem zajęć dostępnym w holu głównym pływalni oraz na naszej stronie www w zakładce REGULAMINY. Regulamin można także pobrać w zakładce  Pliki do pobrania.

Gimnastyka dla seniora

Zajęcia „Gimnastyka dla seniora” to nowość w naszej ofercie. We współpracy z bocheńską firmą Body & Soul od 23 kwietnia ruszają pierwsze w Bochni i okolicy zorganizowane zajęcia na pływalni dla seniorów. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w dwóch grupach (jeżeli będą chętni).

Grupa A – zajęcia na basenie rekreacyjnym w godz. 9-10
Grupa B zajęcia na basenie sportowym w godz. 10-11

Gimnastykę poprowadzą doświadczeni instruktorzy !

Informacje i zapisy: w kasie pływalni tel. 14 611 31 19, 14 611 31 20, e-mail: kasa@basenbochnia.pl lub w Biurze Body & Soul tel. 696-186-696, 501-109-351.

Cena 9 zł/os. za 1 zajęcia obejmuje pobyt godzinny na pływalni, rozumiany jako pobyt trwający nie dłużej niż 70 minut w strefie płatnej pływalni, w tym 50 minut zajęć „Gimnastyka dla Seniora” wg harmonogramu. W przypadku przekroczenia czasu pobytu godzinnego na pływalni doliczana będzie dopłata minutowa.

Liczba miejsc jest ograniczona – organizator planuje uruchomienie dwóch grup – nie więcej niż 15 osób w grupie. Zapraszamy !!!

basen_seniorzy.jpg

Share on

KONTAKT

Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni© 2019 Projekt i realizacja IdeaNOW

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content