Wakacje 2011 na basenie

W wakacje naszym Klientom proponujemy specjalną promocję. „Pływacka niedziela” to wejścia bez limitu czasowego we wszystkie wakacyjne niedziele od 26 czerwca do 28 sierpnia. Akcja dotyczy wejść rodzinnych !

Zapraszamy również do korzystania ze stałych promocji, które obejmują także wakacje, a są to: „Poranne ptaszki” i „W samo południe” czyli wejścia za 1/2 ceny – odpowiednio – od poniedziałku do piątku od 6.30 do 7.59 oraz 7 dni w tygodniu od 12.00 do 12.59, oraz akcja „Happy Hours” skierowana do rodziców z małymi dziećmi – dwoje zaprzyjaźnionych rodziców z dwójką dzieci (do 3 lat) może wejść za 1/2 ceny w soboty w godzinach od 8.00 do 11.59.

Cały czas prowadzimy zapisy na 10.dniowe sportowe obozy dochodzeniowe. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, zaplanowaliśmy cztery turnusy, które jak zwykle cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Bochni, jaki i gości odwiedzających w wakacje nasz solny gród. W programie obozu znalazły się m.in. warsztaty w Osadzie VI Oraczy, zajęcia w stadninie koni, seans w kinie cyfrowym, a także wizyta w straży pożarnej i w bibliotece. Nie zabraknie oczywiście zajęć sportowych na basenie, hali widowiskowo-sportowej, sali judo czy boiskach MOSiRu.

Zapraszamy codziennie od 6.30 do 21.30.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content