Świąteczna Akcja Charytatywna i mikołajkowa promocja

Nasza pływalnia, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora, Miejskie Przedszkole nr 2, II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej pod patronatem Burmistrza Miasta Bochnia „Niech dla wszystkich dzieci zaświeci świąteczna gwiazdka.”

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w naszej akcji prosimy o składanie zabawek, pluszaków, artykułów papierniczych, książek itp. do specjalnie w tym celu wystawionego pojemnika znajdującego się w holu głównym bocheńskiej pływalni, w przedszkolu nr 2, II LO, a także w głównej siedzibie biblioteki oraz w jej filiach przy ul. Wojska Polskiego, Brzeźnickiej i Legionów Polskich.

Zbiórka będzie trwać od 1 do 14 grudnia br., a zebrane rzeczy zostaną przekazane tym dzieciom, dla których okres świąt nie zawsze jest czasem radości.

Ponadto wszystkie dzieci i młodzież zapraszamy na mikołajkową promocję. W dniach od 4 do 6 grudnia wstęp na basen kosztował będzie TYLKO 1 zł.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content