Oświadczenie

Kryta Pływalnia w Bochni z lotu ptaka

Szanowni Państwo ,

z ogromną niecierpliwością wszyscy wyczekujemy możliwości ponownego otwarcia Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni. Wiemy jak bardzo nasi Klienci tęsknią za wodą, za zajęciami sportowymi, nauką pływania, rehabilitacją oraz rekreacją i wypoczynkiem w wodzie. Jednak możliwość bezpiecznego i racjonalnego otwarcia naszej pływalni wymaga bardzo dokładnego zapoznania się z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów i wytycznymi GIS dla branży basenowej, a dokumenty te niestety nadal nie zostały opublikowane ! (wg stanu na 11 lutego 2021r. /czwartek/ godzina 12.00).

Otwarcie bocheńskiej pływalni to proces, który wymaga przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa Wam – naszym Klientom, jak i naszym pracownikom, wymaga również podgrzania wody w nieckach basenowych i powietrza na hali basenowej, wymaga poboru i badania próbek wody wraz z uzyskaniem pozytywnych wyników tychże badań we wszystkich systemach i obiegach, wymaga wreszcie zakończenia drobnych remontów, które rozpoczęliśmy w trakcie tej wydłużonej przez epidemię SARS-Cov-2 przerwy technicznej.

Otwarcie bocheńskiej pływalni w sytuacji możliwego jej ponownego zamknięcia z uwagi na zmienną sytuację epidemiczną, spowodowałoby zarówno olbrzymie straty ekonomiczne, jak i wizerunkowe. W naszym wspólnym interesie jest więc otwarcie obiektu w warunkach, w których takie ryzyko będzie możliwie jak najmniejsze.

Dlatego decyzja zarówno właściciela, jak i zarządcy bocheńskiej pływalni o ponownym otwarciu naszego obiektu wymaga głębszej analizy i szczegółowego zapoznania się z nowymi wytycznymi Rządu odnośnie wyznaczonego reżimu sanitarnego. O ewentualnym terminie otwarcia naszej pływalni poinformujemy niezwłocznie po podjęciu takiej decyzji.

Do zobaczenia !

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content