Od soboty w pełni zaszczepieni poza limitem na pływalni

Komunikat - opinia UODO w sprawie wejść osób w pełni zaszczepionych

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że dziś wieczorem ukazało się kolejne rozporządzenie Rady Ministrów, które zwiększa wakacyjny limit osób na pływalni do 75% obłożenia obiektów czyli w naszym przypadku 90 os. na godzinę. Ponadto na podstawie opinii UODO w sprawie wyłączenia osób w pełni zaszczepionych z ustalonych limitów, od soboty 26 czerwca br., na Krytej Pływalni w Bochni osoby w pełni zaszczepione nie wliczają się do limitu 75 % obłożenia pływalni.

Jeśli jesteś w pełni zaszczepiony, otrzymujesz możliwość wejścia do obiektu niezależnie od osiągniętego już limitu – 90 osób na godzinę. Takie rozwiązanie to szansa na to, by więcej osób mogło w tym samym momencie korzystać z naszych atrakcji.

Przed odebraniem transpondera w kasie należy w sposób dobrowolny, świadomy i konkretny okazać kasjerowi dowód zaszczepienia: Unijny Certyfikat COVID (UCC) w formie papierowej lub elektronicznej (np. w aplikacji mObywatel) lub paszport szczepionkowy z wpisanymi datami szczepień. W razie konieczności będziemy również prosić Państwa o pokazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby zaszczepionej.

Poniżej link do opinii Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przedmiotowym zakresie:
https://uodo.gov.pl/pl/138/2088

Udostępnij

KONTAKT

  • 14 611 31 19
  • 14 611 31 20
  • biuro@basenbochnia.pl
  • ul. Św. Leonarda 34
    32-700 Bochnia
Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni© 2019 Projekt i realizacja IdeaNOW

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content