Nocny Maraton Pływacki

Nocny Maraton Pływacki

Szanowni Państwo, w związku z dramatycznymi wydarzeniami na Ukrainie nasze serca i myśli kierujemy na wschód, dlatego jako współorganizatorzy Nocnego Maratonu Pływackiego odbywającego się w ramach OTYLIADY podjęliśmy decyzję [2 marca 2022r.] o symbolicznej zmianie kierunku i dystansu naszej sportowej rywalizacji [wcześniejszy kierunek Budapeszt, wcześniejszy dystans Bochnia – Budapeszt – 800km /tam i z powrotem/], a ponieważ naszą Bochnię 🇵🇱 i bombardowany Kijów (Київ) 🇺🇦 dzieli około 850 km, to taki dystans będziemy się starali pokonać w ciągu 12 godzin. Czy nam się uda ? Zobaczymy !

Informujemy, że podczas tegorocznego wydarzenia na Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni oprócz regulaminu OTYLIADY będzie obowiązywał dodatkowy – wewnętrzny – Regulamin Nocnego Maratonu Pływackiego Bochnia – Kijów (Київ) – 850 km – 19-20 marca 2022 r. /poniżej/

REGULAMIN Nocnego Maratonu Pływackiego Bochnia – Kijów (Київ) – 850 km
odbywającego się w ramach VII OGÓLNOPOLSKIEGO NOCNEGO MARATONU PŁYWACKIEGO „OTYLIADA 2020”

 1. W Nocnym Maratonie Pływackim Bochnia – Kijów (Київ) – 850 km, zwanym dalej Maratonem, może wystartować maksymalnie 72 osoby wg poniższego harmonogramu godzinowego /zobacz plik PDF poniżej/.
 2. Wyzwaniem dla każdego uczestnika tegorocznego Maratonu jest przepłynięcie 10 km lub więcej. Można to zrobić w ciągu 12 godzin zachowując zasadę o dowolnej liczbie przerw, z których każda nie może być dłuższa niż 15 min.
 3. W Maratonie mogą wystartować wszystkie osoby zgłoszone do VII Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada 2020”, niezależnie od zadeklarowanego dystansu, pod warunkiem potwierdzenia swojego uczestnictwa do dnia 28 lutego 2022r. do godziny 15.00. Potwierdzenia startu w Maratonie prosimy kierować na adres e-mail: biuro@basenbochnia.pl Osoby, które nie potwierdzą swojego startu w tym terminie zostaną skreślone z listy startowej !
 4. Pozostałe osoby zainteresowane startem w Nocnym Maratonie Pływackim Bochnia – Kijów (Київ) – 850 km prosimy o kontakt na adres e-mail zawody@basenbochnia.pl Zapisy do Maratonu będą trwały od 1 do 19 marca 2022r., przy czym opłatę startową w wysokości 20 zł od osoby, należy wpłacić w dniu startu w godz. od 6.30 do 21.30.
 5. W celu ustalenia harmonogramu startów /patrz punkt 1/ prosimy o kontakt z koordynatorem Maratonu na adres e-mail: zawody@basenbochnia.pl
 6. Maraton rozpoczyna się w sobotę 19 marca 2022r. o godz. 18.00. Dla jego uczestników mamy zarezerwowane wszystkie tory basenu sportowego.
 7. Jednorazowo na jednym torze może przebywać 4 zawodników.
 8. Uczestnicy mogą wchodzić na obiekt w godzinach od 18.00 do 3.00 po wcześniejszym ustaleniu godziny startu z koordynatorem Maratonu /patrz punkt 5/.
 9. Każdy uczestnik Maratonu ma zagwarantowany zestaw regeneracyjny (wydawany w Aqua Barze na I piętrze pływalni), ponadto w czasie trwania Maratonu na obiekcie można mieć własny prowiant, a basenowa kawiarnia będzie czynna całą noc.
 10. Maraton odbywa się pod opieką ratowników WOPR, dodatkowych służb medycznych i komisji sędziowskiej.
 11. Maraton kończy się w niedzielę 20 marca 2022r. nie później niż o godz. 6.00.
 12. Nad przebiegiem Maratonu czuwa komisja sędziowska, która kieruje się zapisami niniejszego Regulaminu oraz Regulaminu VII Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada 2020” dostępnego na stronie internetowej www.otyliada.pl
Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content