Niepodległościowa Sztafeta Pływacka – wyniki

10 pięcioosobowych zespołów stanęło na starcie Niepodległościowej Sztafety Pływackiej 100 basenów na 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę. W zawodach zorganizowanych przez Krytą Pływalnię im. Jana Kota w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe PŁYWAK Bochnia zwyciężył zespół Pływak Bochnia Team 1 w składzie: Michał Bieniek, Piotr Leśniak, Filip Karcz, Maja Madej i Emil Pilch z rewelacyjnym czasem 24:19,25 !!!

Drugie miejsce zajęła sztafeta Triathlon Team Bochnia w składzie Rafał Madej, Piotr Ogiński, Marcin Szwab, Mirosław Rydz i Maciej Nosek z czasem 28:45,43, a na trzecim miejscu – po zaciętej walce do samego końca – uplasował się Team H2O Bochnia w składzie Maciej Gawęda, Jakub Daniec, Karol Daniec, Kamil Kowal, Małgorzata Skoczek z czasem 28:50,16.

Niepodległościowa Sztafeta Pływacka – pełne wyniki (plik PDF)

Wszystkim uczestnikom Niepodległościowej Sztafety Pływackiej serdecznie gratulujemy. Dziękujemy Stefanowi Kolawińskiemu Burmistrzowi Miasta Bochnia za ufundowanie nagród i dekorację zawodników oraz TS Pływak Bochnia za współorganizację imprezy, w tym zabezpieczenie medyczne i ekipę sędziowską.

 

Udostępnij

KONTAKT

  • 14 611 31 19
  • 14 611 31 20
  • biuro@basenbochnia.pl
  • ul. Św. Leonarda 34
    32-700 Bochnia
Zapraszamy na nasze profile w mediach społecznościowych

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni© 2019 Projekt i realizacja IdeaNOW

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content