Niepodległościowa Sztafeta Pływacka – lista startowa

Dziś mija termin zapisów sztafet chcących wziąć udział w wyścigu 100 basenów na 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę. Do startu zgłosiło się już 10 zespołów, tak więc osiągnęliśmy zakładany limit zgłoszeń i już dziś publikujemy wstępną listę startową.

Niepodległościowa Sztafeta Pływacka – wstępna lista startowa (plik PDF)

Docierają do nas różne sygnały dotyczące ewentualnych korekty nadesłanych zgłoszeń – informujemy, że zgodnie z NOWYM uszczegółowionym i poprawionym Regulaminem Zawodów (do pobrania w pliku PDF pod tym linkiem) korekty należy dostarczyć na adres poczty elektronicznej: zawody@basenbochnia.pl w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do: piątku 9 listopada 2018 r. do godz. 14.00

[EDIT 10 listopada 2018 r. godz. 8:55] Niepodległościowa Sztafeta Pływacka – ostateczna lista startowa po zmianach i losowaniu kolejności startów (plik PDF)

Program zawodów zaplanowanych na 10 listopada wygląda następująco:
8.00 – 8.45 rozgrzewka
9.00 – zawody – wyścig sztafetowy OPEN – 100 basenów stylem dowolnym (2500 m.)

O kolejności startów oraz torach startowych dla poszczególnych sztafet zdecyduje losowanie o godz. 8.45 na które zapraszamy kierowników poszczególnych sztafet.

Informujemy, że w związku z organizacją zawodów niecka sportowa pływalni będzie częściowo wyłączona z użytkowania tzn. tory od 1 do 5 będą zarezerwowane od godz. 8.00 do godz. 12.00, a tor numer 6 będzie do dyspozycji klientów indywidualnych. Natomiast czynna będą : niecka basenu rekreacyjnego, jacuzzi i sauna, przy czym na niecce rekreacyjnej będzie realizowany (jak co sobotę) projekt „Umiem pływać” czyli lekcje nauki pływania adresowane do uczniów klas od I do III bocheńskich szkół podstawowych.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content