Nauka pływania dla maluchów

W minioną sobotę bocheńska pływalnia zorganizowała bezpłatne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci w ramach akcji „Ogólnopolski Tydzień Pływania Maluchów”. Zajęcia, które prowadziła bocheńska instruktorka Joanna Piech, cieszyły się olbrzymią popularnością, mamy więc nadzieję, że zachęci to rodziców do uczestnictwa w płatnym kursie, który rusza już w najbliższą sobotę 29 września wg. następującego harmonogramu godzinowego:
10.30 – 11.00 – grupa dzieci od 3 m-cy do 1 roku życia
11.10 – 11.40 – grupa dzieci od 1 do 2 lata życia
11.50 – 12.20 – grupa dzieci od 2 do 3 lat życia

Kurs składający się z 6 spotkań będzie kosztował 180 zł, przy czym w ramach zajęć na pływalnię będzie mogło wejść dziecko plus 1 lub 2 rodziców/opiekunów! Informacje i zapisy w kasie krytej pływalni pod numerem telefonu 14 611 31 19 lub 14 611 31 20, e-mail: kasa@basenbochnia.pl

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w zajęciach (plik PDF).

Przypominamy, że od 1 czerwca 2011 r. bocheńska pływalnia posiada certyfikat „Basen Przyjazny Maluchom” przyznany przez WOPR i Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt. Obiekt spełnia wszelkie wymogi w zakresie organizacji nauki pływania dla niemowląt tj. m.in. wysoka jakość wody, odpowiednia temperatura wody, przewijaki, miejsce na wózki, możliwość zakupu specjalnych pieluch do pływania, a podczas tegorocznej przerwy technicznej w holu pływalni uruchomiony został specjalny pokój przeznaczony tylko dla mamy z dzieckiem.

Drodzy rodzice pamiętajcie, że poza samą przyjemnością, pływanie niemowląt ma istotny wpływ na prawidłowy, ogólny rozwój Waszych dzieci. W szczególności dotyczy to układu ruchu (układ kostno-mięśniowy), układu oddechowego, układu nerwowego (rozwój psychosomatyczny, koordynacja) oraz układu odpornościowego, tak więc zapraszamy na zajęcia – dobra zabawa gwarantowana !

 

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content