Harmonogram zajęć grupowych

Harmonogram zajęć grupowych dostępny na naszej stronie WWW

Szanowni Klienci na naszej stronie WWW dostępny jest już harmonogram zajęć grupowych.

Harmonogram, który obowiązuje od 12 września dostępny jest w sekcji „Nauka pływania” na naszej stronie WWW. Znajdziecie tam szczegółowy grafik obrazujący zajętość torów basenu sportowego oraz zajętość części basenu rekreacyjnego w godzinach od 16.00 do 21.30, ponadto w sekcji „Kalendarz” znajdziecie informacje o wszystkich zajęciach zaplanowanych także przez bocheńskie szkoły czy w ramach projektu UMIEM PŁYWAĆ.

Z góry uprzedzamy, że w godzinach od 16 do 19 mogą wystąpić utrudnienia dla osób pływających indywidualnie, staramy się oczywiście, aby każdego dnia dla Klientów indywidualnych dostępne były 2 tory basenu sportowego, ale zdajemy sobie sprawę, że ze względu na treningi sekcji sportowych oraz zajęcia grupowej nauki pływania nie zawsze będzie to możliwe. Prosimy o wyrozumiałość, zwłaszcza, że co najmniej do końca września ćwiczyć będą u nas (w piątki) zawodnicy sekcji Solne Miasto Wieliczka.

Jednocześnie przypominamy, że w czasie lekcji grupowej nauki pływania na basenie rekreacyjnym co do zasady NIE URUCHAMIAMY biczy wodnych, chyba że aktualne warunki (np. bardzo mała liczebność grupy) na to pozwalają (o czym decydują ratownicy pełniący dyżur na danej zmianie).

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content