Miejska Akcja Charytatywna

Nasza pływalnia, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora, wszystkie przedszkola z terenu miasta (także niepubliczne), wszystkie szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie z terenu miasta, Galeria RONDO oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej pod patronatem Burmistrza Miasta Bochnia „Niech dla wszystkich dzieci zaświeci świąteczna gwiazdka.”

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w naszej akcji prosimy o składanie zabawek, pluszaków, artykułów papierniczych, książek itp. do specjalnie w tym celu wystawionego pojemnika znajdującego się w holu głównym bocheńskiej pływalni, w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich, a także w głównej siedzibie biblioteki oraz w jej filiach przy ul. Wojska Polskiego, Brzeźnickiej i Legionów Polskich. W tym roku zbiórka będzie również prowadzona w Galerii RONDO (w soboty: 6 i 13 grudnia br.).

Tegoroczna zbiórka będzie trwać od 1 do 16 grudnia br., a zebrane rzeczy zostaną przekazane dzieciom z rodzin, którymi opiekuje się bocheński MOPS, a dla których okres świąt nie zawsze jest czasem radości.

 

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content