Bocheńska Karta Rodzinna – ulgi na pływalni

Od 1 kwietnia br. poszerzamy zakres ulg i preferencji świadczonych przez naszą pływalnię w ramach Programu „Bocheńska Karta Rodzinna”.

Od tego dnia wchodzi bowiem w życie nowy cennik naszych usług, w którym oprócz biletów rodzinnych dla osób uprawnionych do korzystania z ulg i preferencji w ramach Programu BKR, pojawiają się także bilety indywidualne.

Przypomnijmy – Program „Bocheńska Karta Rodzinna” skierowany jest do rodzin wielodzietnych, przy czym przez rodzinę wielodzietną należy rozumieć rodzinę, której członkowie zamieszkują na terenie Gminy Miasta Bochnia, w której na utrzymaniu rodziców/opiekunów prawnych bądź jednego rodzica/ opiekuna prawnego lub rodziny zastępczej pozostaje troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub 24 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje. Więcej informacji o Programie, regulaminy, wnioski oraz wykaz parterów Programu, czyli firm i instytucji, które honorują Bocheńską Kartę Rodzinną można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.rodzina.bochnia.eu

Na naszej stronie WWW zamieszczamy krótkie zestawienie oferowanych przez naszą pływalnię ulg i preferencji w ramach Programu BKR (plik PDF).

BKR_naklejka.jpg

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content