Świąteczna akcja charytatywna i nowa promocja

Świąteczna Akcja Charytatywna
Nasza pływalnia, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Wiktora oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej świątecznej akcji charytatywnej pod patronatem Burmistrza Miasta Bochni „Niech dla wszystkich dzieci zaświeci świąteczna gwiazdka.”

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w naszej akcji prosimy o składanie zabawek, pluszaków, artykułów papierniczych, książek itp. do specjalnie w tym celu wystawionego pojemnika znajdującego się w holu głównym bocheńskiej pływalni, a także w głównej siedzibie biblioteki oraz jej filiach przy ul. Wojska Polskiego, Brzeźnickiej i Legionów Polskich. Zbiórka będzie trwać od 1 do 15 grudnia br., a zebrane rzeczy zostaną przekazane tym dzieciom, dla których okres świąt nie zawsze jest czasem radości.

Nowa Promocja
Naszych Klientów zapraszamy do udziału w Promocji na MAXA, która rusza także od 1 grudnia br. Wystarczy kupić i doładować za dowolną kwotę karnet na bocheńską pływalnię, a GRATIS będzie można otrzymać kupon na MAXzestaw w Bistro MAX czyli frytki SUPER MAX oraz napoje (kawa lub herbata) dla 3 osób ! Jednocześnie przy składaniu zamówienia w Bistro MAX za minimum 30 zł GRATIS będzie można otrzymać bilet na godzinny pobyt na bocheńskiej pływalni.

Promocja dotyczy tylko NOWYCH Klientów bocheńskiej pływalni oraz każdego Klienta Bistro MAX (I piętro pływalni).

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content