PSP nr 1 zwycięzcą Drużynowych Mistrzostw Bochni

Wczoraj na naszej pływalni zostały rozegrane Mikołajkowe Drużynowe Mistrzostwa Bochni Szkół Podstawowych o Złotą, Srebrną i Brązową Płetwę. Tytuł mistrzów Bochni i Złotą Płetwę wywalczyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bochni.

W imprezie wzięło udział pięć 20.osobowych drużyn pływackich z klas od 1 do 6 (10 chłopców i 10 dziewczynek) z wszystkich bocheńskich podstawówek. Cechą charakterystyczną Mistrzostw była nietypowa rywalizacja sportowa z wykorzystaniem technik pływackich, która jak się okazało wywołała mnóstwo pozytywnych emocji zarówno wśród młodych zawodników, jak i ich nauczycieli – trenerów.

Drużyny rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach: zjazd ze zjeżdżalni na czas, mini turniej piłki wodnej, wyścigi na dmuchanych krokodylach, wyścigi z makaronami oraz wyścigi w kołach ratunkowych.

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich konkurencji. W klasyfikacji łącznej:
Miejsce 1 i Złotą Płetwę wywalczyła drużyna PSP nr 1 im. Stanisława Jachowicza
Miejsce 2 i Srebrną Płetwę wywalczyła drużyna PSP nr 5 im. Jana Matejki
Miejsce 3 i Brązową Płetwę wywalczyła drużyna PSP nr 4 im. Św. Barbary
Miejsce 4 zajęła drużyna PSP nr 7 im. Jana Pawła II
Miejsce 5 zajęła drużyna PSP nr 2 im. Kazimierza Brodzińskiego

W tym roku Św. Mikołaja wspierały firmy TAURON POLSKA ENERGIA oraz YOUNG REPORTER, dzięki którym organizatorzy (nasza pływalnia oraz Towarzystwo Sportowe PŁYWAK w Bochni) mogli zapewnić wszystkim uczestnikom Mistrzostw mikołajkowe prezenty, a zwycięzcom – Złotą, Srebrną i Brązową Płetwę.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content