Od 9 listopada nowe godziny otwarcia pływalni

Szanowni Klienci, od soboty 7 listopada obowiązuje kolejne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ograniczeń w czasie epidemii SARS-CoV-2 😷😷😷 O tym co zmienia się w sporcie, przeczytacie na stronach Ministerstwa. A co zmieni się na bocheńskiej pływalni ❓

Otóż do soboty 7️⃣ listopada nic się nie zmienia ‼️ 8️⃣ listopada – niedziela – pływalnia będzie nieczynna. Od poniedziałku 9️⃣ listopada zmieniamy po raz kolejny godziny otwarcia obiektu :
🔴 od poniedziałku do piątku działamy od 13.30 do 20.30
🔴 w soboty działamy od 7.30 do 14.30
🔴 w niedziele i święta pływalnia będzie nadal nieczynna (a więc 1️⃣1️⃣ listopada w Narodowe Święto Niepodległości obiekt będzie zamknięty).

✅ Na pływalni nadal mogą odbywać się TYLKO zorganizowane formy zajęć pływackich ‼️
✅ Na pływalni nadal nieczynne są sauna i jacuzzi ‼️
✅ Na pływalni nadal obowiązują wszystkie dotychczasowe zasady bezpieczeństwa w trakcie epidemii SARS-CoV-2 ‼️
Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług ‼️ Liczymy na Waszą aktywność w wodzie 🏊‍♀️🏊🏊‍♂️🤽‍♀️🤽🤽‍♂️

Szanowni Państwo, ogłaszane przez Radę Ministrów kolejne rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wymuszają także zmianę w organizacji zajęć grupowych i indywidualnych na naszej pływalni. Informujemy, że od poniedziałku 16 listopada br. obowiązywać będzie NOWY GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH !

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, w tym zmiany wcześniej ustalonych godzin rozpoczęcia niektórych zajęć ! Prosimy o wyrozumiałość ! Apelujemy o stosowanie się do obowiązujących zasad korzystania z pływalni w trakcie epidemii SARS-CoV-2 !

AKTUALNY GRAFIK ZAJĘĆ SZKÓŁEK PŁYWACKICH ZNAJDUJE SIĘ POD TYM ARTYKUŁEM (PLIK W FORMACIE PDF).

ZACHĘCAMY TAKŻE DO ŚLEDZENIA INFORMACJI PODAWANYCH W GOOGLE KALENDARZUdostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content