Nurkowanie – moja pasja

We środę 5 maja o godz. 18.30 w Bistro Max na naszej pływalni odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Wodne Opowieści”, podczas którego Arnold Stempak instruktor nurkowania opowie o swoich podwodnych wyprawach, a po pokazie slajdów, ok. godz. 20.00 zapraszamy na pierwsze, bezpłatne nurkowanie zapoznawcze z kursu OWD.

Nurkowanie czyli przebywanie pod wodą przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu (scuba diving) lub na tzw. zatrzymanym oddechu (freediving), w celach rekreacyjnych, sportowych, naukowych, technicznych, ratunkowych lub militarnych jest zaliczane do sportów ekstremalnych, szczególnie popularnych podczas wyjazdów wakacyjnych.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także na  kurs nurkowania na stopień OWD, który rusza w Bochni właśnie 5 maja! Więcej informacji na ten temat znaleźć można na naszej stronie www.

Projekt WODNE OPOWIEŚCI to nowe przedsięwzięcie bocheńskiej pływalni polegające na cyklicznej organizacji szeregu interesujących spotkań, wykładów, prezentacji, wystaw, których tematem przewodnim jest „woda”. Patronat medialny nad projektem objęły: TVP Kraków, Dziennik Polski, Kronika Bocheńska oraz Portal Bochnianin.pl

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content