Nauka pływania – zajęcia grupowe

Nauka pływania sezon 2023/24

Szanowni Państwo, informujemy że już od poniedziałku 4 września ruszają zajęcia zorganizowanej nauki pływania, w tym roku naukę w grupach poprowadzą na naszym obiekcie Szkółki :


💙 H2O Bochnia – zajęcia grupowe START 4 września
💙 Szkoła Pływania „Marlin” – zajęcia grupowe START 6 września
💙 MTL Bochnia – zajęcia grupowe START 11 września
💙 Akademia Nauki Pływania – zajęcia grupowe START 14 września

Zajęcia indywidualne prowadzą oczywiście instruktorzy wymienionych wyżej Szkółek (Akademia, H2O, Marlin, MTL), a także Agito Live-Szkoła pływacka. Z kolei Stowarzyszenie Rescue Team Bochnia będzie prowadzić zajęcia z cyklu „Klub Młodego Ratownika” – zajęcia grupowe START 16 września. Zapraszamy do zapisów. Więcej informacji na profilach poszczególnych szkółek, dane kontaktowe znajdziecie Państwo także na naszej stronie WWW.

Szanowni Państwo, przypominamy, że w trakcie zajęć nauki pływania (a więc z reguły codziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 16.30 a 19.30) mogą się Państwo spotkać z utrudnieniami na pływalni:

  • niektóre tory basenu sportowego mogą być zarezerwowane w całości /są one oznaczone tabliczkami „Rezerwacja Torów”/
  • niektóre części basenu rekreacyjnego mogą być zarezerwowane /są one oznaczone linami i pływakami/
  • w trakcie zajęć grupowych na basenie rekreacyjnym zasadniczo nie uruchamiamy biczów wodnych

Za utrudnienia przepraszamy ! Wszelkie wątpliwości i pytania prosimy w pierwszej kolejności kierować do ratowników pełniących dyżur na hali basenowej Krytej Pływalni w Bochni. Dziękujemy !

Aktualny harmonogram zajęć grupowych, a tym samym rezerwacji części pływalni, znajdziecie Państwo na naszej stronie www pod adresem https://basenbochnia.pl/kalendarz/ Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulegać zmianom.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content