Gimnastyka dla seniora – regularne zajęcia

Po przerwie technicznej firma Body&Soul kontynuuje na naszym obiekcie regularne zajęcia z cyklu „Gimnastyka dla Seniora”. We wtorki i czwartki o godz. 9 oraz o godz. 10 zapraszamy wszystkich chętnych, którzy przy muzyce i w wodzie, mają ochotę na zdrowy ruch pod okiem wykwalifikowanej instruktorki.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wykupienie biletu jednorazowego „Aktywny Senior” lub biletu miesięcznego/karnetu „Aktywny Senior”.

Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach mają osoby, które wykupiły karnety. Zajęcia prowadzone są w grupach – maksimum 15 osób na 1 instruktora. Warunkiem wejścia na Zajęcia jest wykupienie przez uczestników minimum 5 biletów.

gimnastyka.jpg

Zapisy i rezerwacje wejść jednorazowych na Zajęcia odbywają się nie później niż na 2 godziny przed rozpoczęciem Zajęć, w kasie Krytej Pływalni w Bochni, osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 14 611 31 19 lub 14 611 31 20.

Sprzedaż biletów jednorazowych i miesięcznych (karnetów) prowadzi wyłącznie firma Body&Soul z siedzibą w Bochni przy ul. Brzeska 47, tel. 696-186-696 lub 501-109-351, e-mail: kontakt@twojespa.pl , www.twojespa.pl

Cena
Termin ważności
bilet „Aktywny Senior”
 10,00 złwejście jednorazowe
karnet „Aktywny Senior”A * 9,00 zł 1 miesiąc kalendarzowy

w przypadków karnetów litera (A) – oznacza liczbę planowanych zajęć w danym miesiącu kalendarzowym wg. harmonogramu

Osoby posiadające Ogólnopolską Kartę Seniora mają prawo do 10 % rabatu przy zakupie karnetu „Aktywny Senior”.

Cena opłaty za Zajęcia obejmuje pobyt godzinny na pływalni, rozumiany jako pobyt trwający nie dłużej niż 70 minut w strefie płatnej pływalni, w tym 50 minut ćwiczeń na basenie rekreacyjnym. W przypadku przekroczenia czasu pobytu godzinnego na pływalni doliczana będzie dopłata minutowa.

POBIERZ ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH (PLIK PDF).

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content