BASEN SPORTOWY NIECZYNNY

Pływalnia czasowo nieczynna lub zarezerwowana

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością zamknięcia basenu sportowego, informujemy Państwa, że nasz obiekt będzie czynny w sobotę i w niedzielę w godzinach 8.30 – 17.30 ‼ Zapraszamy do korzystania z basenu rekreacyjnego, jacuzzi, zjeżdżalni i sauny 🔥 , która w ten weekend będzie czynna dłużej tj. od godz. 10. do godz. 17.

W trosce o zdrowie naszych użytkowników, w związku z wykryciem bakterii pałeczki ropy błękitnej (pseudomonas aeruginosa) w wodzie basenu sportowego, informujemy, że od dziś od godz. 12.00 niecka została wyłączona z użytkowania, za powstałe utrudnienia przepraszamy !

Jednocześnie informujemy Państwa, że ⚡️ bakteria ta nie stanowi większego zagrożenia dla ludzi zdrowych, jednak osoby z obniżoną odpornością, których organizm jest osłabiony łatwiej się zarażają ⚡️ Aktualnie rozpoczynamy prace dezynfekcyjne – jak pokazują doświadczenia innych pływalni w Polsce – chemia basenowa potrafi te bakterie sprawnie (ok. 2 dni) wyeliminować. Na okres zamknięcia jednej niecki naszego obiektu składać się będzie dodatkowo – niezależny od nikogo – czas badań laboratoryjnych, także ok. 2 dni.

✅ Jednocześnie informujemy, że cały czas można korzystać z basenu rekreacyjnego, jacuzzi, zjeżdżalni gdyż woda w tych nieckach została przebadana i spełnia wszystkie wymogi co do jej jakości ‼

☀️ na obiekcie działa także sauna fińska dostępna z hali basenowej ‼

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content