30 maja br. do wyścigu o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia, zorganizowanego przez Towarzystwo Sportowe PŁYWAK Bochnia oraz naszą pływalnię z okazji Dni Bochnia 2012, stanęło 185 zawodników z powiatu bocheńskiego i brzeskiego.

Zdobywcy miejsc na podium otrzymali dyplomy, medale, puchary i upominki ufundowane przez Burmistrza Bochni Stefana Kolawińskiego, publikacje o Janie Kocie – patronie bocheńskiej pływalni, a także podkoszulki marek „Young Reporter” i „Wójcik”. Pod względem liczby zdobytych medali w zawodach tryumfowali uczniowie PSP nr 1 w Bochni. Sędzią głównym zawodów, które uzyskały dofinansowanie ze środków budżetowych Gminy Miasta Bochnia, był Marcin Szwab, na co dzień ratownik bocheńskiego basenu i trener T.S.PŁYWAK.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

Klasy 0 (ur.2005 i młodsi)
dziewczęta – 25m st.dowolny
I   Maszewska Wiktoria
II  Zięba Ola
III Pietrzak Daria

chłopcy – 25m st.dowolny
I   Miękinia Jakub
II  Przybyła Jakub
III Juszczyk Antoni

Klasy I (ur.2004)
dziewczęta – 25m st.dowolny
I   Borowiec Aleksandra
II  Kowalska Klaudia
III Możdżeń Kamil

chłopcy – 25m st.dowolny
I   Karcz Filip
II  Pilch Emil
III Grabień Franciszek

Klasy II (ur.2003)
dziewczęta – 25m st.dowolny
I   Pawłowska Weronika
II  Wątorek Weronika
III Kusion Aleksandra

chłopcy – 25m st.dowolny
I   Szydłowski Erwin
II   Sroka Krzysztof
III Kaczmarczyk Kacper

Klasy III (ur.2002)
dziewczęta – 50m st.dowolny
I   Surma Maria
II   Pawłowska Joanna
Błoniarczyk Katarzyna

chłopcy – 50m st.dowolny
I   Bieniek Michał
II  Kalinka Piotr
III Dynak Krzysztof

dziewczęta – 50m st.klasyczny
I   Wolak Klaudia
II  Błoniarczyk Katarzyna
III Siwadło Amelia

chłopcy –  50m st.klasyczny
I   Bieniek Michał
II  Kalinka Piotr
III Koczwara Hubert

 Klasy IV (ur. 2001)
dziewczęta – 50m st.dowolny
I   Kusiak Pola
II  Salamon Aleksandra
III Jakieła Julia

chłopcy – 50m st.dowolny
I   Kubas Wojciech
II  Słowiak Dominik
III Bednarek Filip

dziewczęta – 50m st.klastyczny
I   Wojas Justyna
II  Maderska Kamila
III Stompór Julia

chłopcy – 50m st.klasyczny
I   Kubas Wojciech
II  Mytnik Adam
III Mazanek Jacek

Klasy V (ur.2000)
dziewczęta – 50m st.dowolny
I   Młynarska Marika
II  Gorczyca Oliwia
III Krzyszkowska Izabela

chłopcy – 50m st.dowolny
I   Sądel Kacper
II  Michalczyk Andrzej
III Całka Jakub

dziewczęta – 50m st.klasyczny
I   Młynarska Marika
II  Warszawska Karolina
III Romańska Maja

chłopcy – 50m st.klasyczny

I   Michalczyk Andrzej
II  Sądel Kacper
III Całka Jakub

Klasy VI (ur.1999)
dziewczęta – 50m st.dowolny

I   Jakubiec Patrycja
II  Stec Wiktoria
III Gierek Beata

chłopcy – 50m st.dowolny
I   Jonak Wojciech
II  Wiaderny Szymon
III Stopczyński Iwo

dziewczęta – 50m st.klasyczny
I   Stec Wiktoria
II  Jakubiec Patrycja
III Gierek Beata

chłopcy – 50m st.klasyczny
I   Wiaderny Szymon
II  Jonak Wojciech
III Migas Artur

OPEN
kobiety – 50m st.dowolny
I   Rugała Anna
II  Krawiec Joanna
III Widun Karolina

mężczyźni – 50m st.dowolny 

I   Wincełowicz Mikołaj
II  Gucwa Radosław
III Daniec Karol

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy !