XI Memoriał Pływacki poświęcony pamięci Jana Kota – wybitnego sportowca okresu międzywojennego – przeszedł już do historii. W tym roku w zawodach wystartowało 190 uczestników z bocheńskich szkół.

Memoriał otwarł z-ca burmistrza miasta Bochnia Tomasz Przybyło, który przy tej okazji wręczył wyróżnienia w corocznym rankingu pływackim, za największą frekwencję na pływalni w minionym roku szkolnym (2013/2014). Wśród szkół podstawowych zwyciężyła PSP nr 1 (5.087wejść), a wśród gimnazjów – Gimnazjum nr 1 (4.801 wejść).

Poniżej prezentujemy wyniki XI Memoriału Pływackiego im. Jana Kota w poszczególnych kategoriach wiekowych. Pragniemy podziękować Burmistrzowi Miasta Bochnia oraz firmie KOPALNIA SOLI BOCHNIA Sp. z o.o. za okazaną pomoc i wsparcie w organizacji tych zawodów.

Wyniki XI Memoriału Pływackiego im. Jana Kota

Przedszkola i Klasy 0

Dziewczęta :  1. Ida Zagórska, 2. Justyna Gawłowicz
Chłopcy: 1. Mikołaj Babraj 2. Franciszek Węgrzyn

Klasy I – rocznik 2007

Dziewczęta : 1. Zofia Gawęda, 2. Julia Zając, 3. Małgorzata Skoczek
Chłopcy: 1. Jakub Brzęk, 2. Maciej Warchoł, 3. Robert Jopek

Klasy II – rocznik 2006

Dziewczęta : 1. Wiktoria Niemiec, 2. Izabela Porada, 3. Zuzanna Skarżyńska
Chłopcy: 1. Franciszek Zienkowski, 2. Marcin Kurek, 3. Bartosz Kokoszka

Klasy III – rocznik 2005

Dziewczęta: 1. Natalia Jaśkiewicz, 2. Zofia Porada, 3. Wiktoria Maszewska
Chłopcy: 1. Jakub Miękina, 2. Jakub Przybyło, 3. Maciej Kumor

Klasy IV – rocznik 2004

Dziewczęta: 1. Sofija Żygadło, 2. Patrycja Sarlińska, 3. Magdalena Cabała
Chłopcy: 1. Filip Karcz, 2. Emil Pilch, 3. Sebastian Mrożek

Klasy V – rocznik 2003

Dziewczęta: 1. Milena Cierniak, 2. Gabriela Kowalska, 3. Aleksandra Kusion
Chłopcy: 1. Piotr Leśniak, 2. Kacper Cieśla, 3. Wojciech Borowiec

Klasy VI – rocznik 2002

Dziewczęta: 1. Maria Surma, 2. Katarzyna Błoniarczyk, 3. Gabriela Rogowska
Chłopcy: 1. Piotr Sieczka, 2. Miłosz Puka, 3. Albert Mroczek

OPEN (gimnazja, szkoły średnie, dorośli)

Dziewczęta: 1. Klaudia Jeleń, 2. Oliwia Miterka
Chłopcy: 1. Kamil Warchoł, 2. Jan Kita, 3. Patryk Kuc

Najmłodszym zawodnikiem tegorocznej edycji Memoriału był Franciszek Węgrzyn, a najstarszym zawodnikiem Kamil Warchoł – obaj otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękną, sportową rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy!

Poniżej zamieszczamy szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach.

Klasy O i Przedszkola (plik PDF)

Klasy 1 (plik PDF)

Klasy 2 (plik PDF)

Klasy 3 (plik PDF)

Klasy 4 (plik PDF)

Klasy 5 (plik PDF)

Klasy 6 (plik PDF)

OPEN (plik PDF)

Zapraszamy także do zapoznania się z sylwetką patrona naszej pływalni – więcej o tym sportowcu z charakterem można przeczytać m.in. na stronie internetowej www.jankot.basenbochnia.pl