Złota Płetwa dla PSP nr 1 w Bochni!

Organizatorzy czyli bocheńska pływalnia oraz Towarzystwo Sportowe PŁYWAK Bochnia zadbali o to, aby 22 osobowe zespoły (10 dzieci z klas 1-3, 10 dzieci z klas 4-6, 1 rodzic, 1 nauczyciel) nie nudziły się podczas II Drużynowych Mistrzostw Bochni o Złotą, Srebrną i Brązową Płetwę – rozegranych w minioną sobotę 12 grudnia.

Zjazd 60 metrową zjeżdżalnią na czas, wyścigi z makaronami, wyścigi na dmuchanych materacach oraz w kołach ratunkowych mocno rozgrzały tak zawodników, jak i licznie zgromadzoną publiczność.

Spośród 5 bocheńskich podstawówek na starcie pojawiły się 4 zespoły, a po zaciętej rywalizacji reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza zwyciężyła Szkołę Podstawową nr 7 im. Jana Pawła II. Do zwycięskiego rozstrzygnięcia nie doszło jednak w trakcie przewidzianych konkurencji, obie szkoły zgromadziły w nich bowiem po 17 punktów i o palmie pierwszeństwa rozstrzygnięto dopiero w meczu piłki wodnej, wygranym zresztą jedną tylko bramką. Trzecie miejsce i Brązowa Płetwa trafiła do drużyny Szkoły Podstawowej nr 4 im. Św. Barbary (12 pkt), a Niebieską Płetwę za miejsce IV odebrali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Matejki (10 pkt).

Wszystkich zawodników i zawodniczki, zarówno tych młodszych, jak i tych starszych hojnie  obdarował Święty Mikołaj, któremu w tym roku pomagały firmy COBER generalny wykonawca „Osiedla Panorama – miejsca przyjaznego dzieciom i rodzinie” oraz sklep internetowy AKCESORIABARISTY.PL

Zapraszamy do obejrzenia sporej galerii zdjęć autorstwa Pawła Michalczyka, którą udostępniliśmy na naszym profilu FB 🙂

W trakcie zawodów trwała zbiórka na 4,5 letniego Dawidka – podopiecznego bocheńskiej Fundacji Auxilium. Dzięki szczodrobliwości uczestników Mistrzostw wolontariuszkom fundacji udało się w tym dniu zebrać 1057,50 zł! Dziękujemy !!!

 

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content