Złota multimedalistka z Bochni

W ostatni weekend maja w Wadowicach odbyły się Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11-latków, na których znakomicie zaprezentowała się Wiktoria Świderska z bocheńskiego Towarzystwa Sportowego „PŁYWAK” przywożąc ze sobą aż 4 złote medale.

Swój komplet złotych medali Wiktoria zdobyła w kategorii 10-latków na dystansach 50m. stylem motylkowym, 50m. stylem dowolnym, 200m. stylem dowolnym oraz 100m. stylem zmiennym, zostając jednocześnie najlepszą zawodniczką Mistrzostw w swoim roczniku. Z kolei w kategorii 11-latków znakomicie popłynęła Anna Rugała zdobywając brązowy medal na dystansie 100m. stylem klasycznym.

Więcej informacji na temat wyników można znaleźć na stronie http://www.swimart.pl/

Towarzystwo Sportowe „PŁYWAK” Bochnia serdecznie dziękuje sponsorowi – firmie „Bolarus S.A.” z Bochni oraz rodzicom zawodniczek za wszelką okazaną pomoc.

Aktualnie zawodnicy bocheńskiego „PŁYWAKA” intensywnie przygotowują się kolejnych zawodów w Oświęcimiu, gdzie w najbliższą sobotę wystartują w III rundzie Soboty Pływackiej, a w niedzielę w III rundzie Grand Prix Małopolski. Przed nimi także Mistrzostwa Polski 12-latków, które odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 26-28 czerwca 2009 r.

Życzymy wytrwałości i trzymamy kciuki!

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content