XIV Memoriał Pływacki – wyniki

228 zawodników i zawodniczek z bocheńskich szkół, a także ze szkoły w Proszówkach, wzięło udział w XIV Memoriale Pływackim im. Jana Kota rozegranym 30 października br. na naszym obiekcie.

Przed rozpoczęciem Memoriału wręczyliśmy tradycyjne upominki dla nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2016/2017 przyprowadzili na naszą pływalnię największą liczbę uczniów (I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 – 5221 wejść, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 – 1870 wejść, III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 – 1745 wejść). Z kolei szef naszego działu ratowniczego P. Dariusz Maszewski otrzymał z rąk Roberta Cerazego – zastępcy Burmistrza Miasta Bochnia specjalne podziękowanie za szybką i zdecydowaną akcję ratowniczą, dzięki której w sierpniu 2017 r. na otwartym akwenie, uratował życie młodemu człowiekowi z powiatu wielickiego.

Najmłodszym uczestnikiem tegorocznej edycji zawodów był Szymon Rybacki, a najstarszą uczestniczką – Ewelina Mroczek. Na naszej stronie zamieszczamy wyniki we wszystkich kategoriach wiekowych (Memoriał – 2017 – Wyniki – plik PDF). Wszystkim startującym gratulujemy !!! Dziękujemy za udział w Memoriale szkołom z naszego miasta i jego okolic, dziękujemy nauczycielom, rodzicom i kibicom oraz komisji sędziowskiej na czele z P. Marcinem Szwabem – prezesem Towarzystwa Sportowego PŁYWAK Bochnia, które – jak co roku – było współorganizatorem Memoriału. Wszystkich serdecznie zapraszamy za rok na XV jubileuszowy Memoriał Pływacki im. Jana Kota.

Krótka foto-relacja z zawodów – autorstwa Łukasza Chojeckiego z UM Bochnia – jest dostępna na naszym profilu fb 🙂 Zapraszamy do oglądania.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content