Wakacje na bocheńskiej pływalni

Bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży TAŃSZE o 1,5 zł w ramach promocji „Ruch to zdrowie” to pierwsza i nie ostatnia oferta naszej pływalni na WAKACJE 2012. Czytajcie dalej jeśli chcecie poznać kolejne …

Promocja „RUCH TO ZDROWIE – WAKACJE 2012” to TAŃSZE bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży do 18.roku życia: 3 zł od poniedziałku do piątku, 4 zł w soboty i w niedziele. Zapraszamy codziennie od 6.30 do 21.30 Czas akcji: od 30 czerwca do 2 września 2012 r. (UWAGA ! Czas trwania promocji może ulec zmianie ! Promocje nie łączą się !).

Klientów dorosłych zapraszamy z kolei do korzystania z całorocznych promocji „Poranne ptaszki” i „W samo południe” – to wejścia także o 1,5 zł TAŃSZE od cen podstawowych! Obie promocje obowiązują przez cały tydzień: pierwsza od godz. 6.30 do 7.59, zaś druga od godz. 12.00 do 12.59.

Stałym Klientom korzystającym z kart abonamentowych (karnetów), proponujemy kupony  rabatowe (10% zniżki) na wszystkie rzeczy zakupione w sklepie JUST FOR YOU przy ul. Gazaris 1 (obok Hali Gazaris, przy zapiekankach i salonie sieci PLAY www.just.shop.pl). Kupony dodajemy do wszystkich rodzajów karnetów, niezależnie od ich wartości. Czas akcji: od 2 lipca do 2 września 2012 r. lub do wyczerpania kuponów.

Cały czas zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim SWIM & FIT: wystarczy wydać jednorazowo 80 zł lub więcej na pływanie (np. doładowując karnet), aby GRATIS otrzymać karnet na siłownię (2 wejścia w godz. od 11 do 15) w Centrum Fitness & Body w Bochni (obok basenu).

Wszystkie Panie zapraszamy w lipcu na zajęcia aqua aerobicu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i we czwartki w godz. od 19.30 do 20.15 na małym basenie oraz w godz. od 20.15 do 21.00 na dużym basenie (instruktor Agnieszka Kusion). Cena tylko 11 zł za pobyt godzinny, w tym 45 minut zajęć aquafitness przy muzyce i z użyciem profesjonalnego sprzętu firmy BECO.

Cały czas prowadzimy także zapisy na 10.dniowe sportowe obozy dochodzeniowe. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, zaplanowaliśmy cztery turnusy, a na każdym z nich możemy przyjąć do 60 dzieci – są jeszcze wolne miejsca! W programie obozu znalazły się m.in. zwiedzanie podziemnej trasy multimedialnej w bocheńskiej kopalni soli, zajęcia w stadninie koni, seans w kinie cyfrowym, a także wizyta w straży pożarnej i w bibliotece. Nie zabraknie oczywiście zajęć sportowych na basenie, hali widowiskowo-sportowej, sali judo czy boiskach MOSiRu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług bo „pływanie to nasz żywioł” !

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content