Wakacje na basenie

„Pływacka sobota” to nowa akcja promocyjna bocheńskiego basenu, w ramach której proponujemy wejścia bez limitu czasowego we wszystkie wakacyjne soboty. Akcja rusza już 27 czerwca i potrwa do 29 sierpnia. Promocja nie dotyczy posiadaczy karnetów ale może być łączona z promocją „W samo południe” w ramach której wszystkie ceny obniżamy o połowę, wystarczy wejść na basen w godz. od 12.00 do 12.30.

Naszym Klientom przypominamy także o promocjach: „Basen i Siłownia” – każdy kto kupi nowy karnet na basen, niezależnie od jego kwoty, gratis otrzyma bezpłatną wejściówkę na siłownię MOSiRu oraz „Basen i Pizza” – każdy kto kupi lub doładuje karnet na basen za minimum 70 zł, gratis otrzyma kupon na dużą pizzę w bocheńskiej Pizzerii Torino (co ciekawe obie akcje można łączyć).

Cały czas trwa także „wSPAniała promocja” dla firm – wystarczy kupić lub doładować karnety na basen za kwotę minimum 1000 zł aby gratis otrzymać 5 godzinnych karnetów na pobyt w Centrum Wellness & Spa Hotelu Millenium. Przy zakupie za kwotę minimum 2.000 zł będzie to już 10 karnetów SPA, a przy zakupie za kwotę minimum 3.000 zł – 15 karnetów SPA … itd., bo to wSPAniała Promocja 🙂

Czytelnikom Gazety Krakowskiej przypominamy, że właśnie kończy się nasza wspólna akcja promocyjna. Pierwszych 10 czytelników GK, którzy w ten piątek 26 czerwca zadzwonią do redakcji gazety pod numer 0146119330 otrzyma bilet na godzinny pobyt na naszej pływalni. Bilet na basen będzie można wykorzystać w dowolnym czasie, jednak warunkiem jego odebrania jest zgłoszenie się do kasy bocheńskiego basenu do godz. 14.00 w sobotę z aktualnym wydaniem GK.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content