Voucher prezentowy na Mikołajki

Vouchery prezentowe na bocheńską pływalnię już w sprzedaży.

Szanowni Państwo, w naszej ofercie znajdziecie eleganckie vouchery prezentowe, które z pewnością będą świetną Mikołajkową niespodzianką dla wszystkich pasjonatów pływania.

Voucher może zostać zrealizowany poprzez doładowanie karnetu zarejestrowanego w ESOK Krytej Pływalni w Bochni na kwotę 60 zł lub 125 zł lub 195 zł w zależności od jego wartości. Voucher nie podlega zamianie na jego równowartość pieniężną. Wszystkie vouchery są ważne 12 miesięcy od daty ich sprzedaży.

W przypadku otrzymania vouchera przez osobę nie posiadającą karnetu na nasza pływalnię konieczny będzie zakup nowego karnetu w kasie pływalni (kaucja zwrotna za kartę magnetyczną z numerem identyfikacyjnym wynosi 30,00 zł – płatne TYLKO gotówką).

Karnet po jego doładowaniu (z użyciem vouchera prezentowego) upoważnia do określonej liczby wejść aż do wyczerpania wartości karnetu w okresie jego ważności. Karnet o wartości 60 zł jest ważny 60 dni, karnet o wartości 125 zł jest ważny 120 dni, a karnet o wartości 195 zł jest ważny 180 dni. Każdy karnet jest na okaziciela i jeśli tylko jego wartość na to pozwala na pływalnię może wejść dowolna liczba osób.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content