VIII Memoriał Pływacki im. Jana Kota

Nasza pływalnia oraz T.S. PŁYWAK Bochnia zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Bochni do udziału w VIII Memoriale Pływackim im. Jana Kota, który odbędzie się w piątek 28 października br.

W zawodach mają prawo startu zawodnicy przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Miasta Bochnia oraz w kategorii OPEN – pozostali mieszkańcy Gminy Miasta Bochnia (powyżej gimnazjum). Każdy zawodnik ma prawo do dwóch startów indywidualnych, a opłata startowa wynosi 3 zł od zawodnika.

Program zawodów przedstawia się następująco:

8.40 – złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą Patrona Krytej Pływalni

BLOK I – Przedszkola i klasy O oraz Szkoły Podstawowe klasy od 1 do 3
8.45 – 9.00 – rozgrzewka
9.00 – zawody
Przedszkola i Klasy O – K/M
Szkoły Podstawowe – Klasy 1, 2 ,3 – K/M

BLOK II – Szkoły Podstawowe klasy od 4 do 6, Gimnazja klasy od 1 do 3 oraz kategoria OPEN
11.15 – 11.30 – rozgrzewka
11.30 – zawody
Szkoły Podstawowe – Klasy 4, 5, 6 – K/M
Gimnazja – Klasy 1-3 – K/M
OPEN (powyżej gimnazjum) – K/M

Zgłoszenia do zawodów należy dostarczyć na adres e-mail: zawody@basenbochnia.pl wg. wzoru w formacie XLS (plik do pobrania TUTAJ) w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do: poniedziałku 24 października 2011 r. Zgłoszenia dokonane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, nazwę szkoły, klasę i konkurencje. Ewentualne korekty nadesłanych zgłoszeń (skreślenia) należy dostarczyć na ww. adres poczty elektronicznej w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do: środy 26 października 2011 r.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content