VII Memoriał Pływacki – wyniki

295 zawodników wystartowało w ostatni czwartek października w VII Memoriale Pływackim zorganizowanym na naszej pływalni, z okazji kolejnej – już 104 – rocznicy urodzin naszego patrona, wybitnego pływaka okresu międzywojennego, Jana Kota.

Wśród przedszkolaków najlepszą zawodniczą została Alicja Madej, a zawodnikiem Filip Karcz. W kategorii, szkół podstawowych klasy od I do III puchar dla najlepszej zawodniczki odebrała Julia Stompór, a dla zawodnika – Michał Bieniek. Z kolei w klasach od IV do VI wśród dziewcząt tryumfowała Wiktoria Świderska, a wśród chłopców Andrzej Michalczyk. Najlepszą zawodniczką w kategorii gimnazja klasy od I do III została Urszula Michalczyk, a zawodnikiem Jakub Trojak. W kategorii OPEN tytuł najlepszej pływaczki wywalczyła Magdalena Wanicka, a najlepszym zawodnikiem został Dariusz Maszewski. Najmłodszą zawodniczką VII Memoriału Pływackiego im. Jana Kota była Wiktoria Maszewska, a najstarszym zawodnikiem był jej tata Dariusz.

Na naszej stronie zamieszczamy wyniki VII Memoriału Pływackiego im. Jana Kota29, którego organizatorami byli nasza pływalnia i T.S. „Pływak” Bochnia.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content