Przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu na pływalni

Dyrektor Krytej Pływalni w Bochni ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 12,8 m2 w budynku Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni przy ulicy Św. Leonarda 34, na okres 2 lat, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, handlowo – usługowej lub usługowej o dowolnym charakterze.

Cena wywoławcza miesięcznego czynszu najmu wynosi: 120,00 zł netto.

Do miesięcznego czynszu najmu należy doliczyć należny podatek VAT + opłatę za media według wskazania liczników.
Wadium: 360,00 zł.

Przetarg odbędzie się 24 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w budynku Krytej Pływalni w Bochni, ul. św. Leonarda 34 w pok. Nr 111.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek Krytej Pływalni w Bochni w takim terminie, aby na dzień przed przetargiem wpłata znajdowała się na tymże rachunku oraz podpisanie regulaminu przetargu. Do przetargu nie zostanie dopuszczony oferent, który posiada jakiekolwiek nieuregulowane zobowiązania finansowe wobec Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni.

Dodatkowych informacji o przetargu udziela Kryta Pływalnia w Bochni /sekretariat/ tel. 14 611 31 19 lub 14 611 31 20, e-mail: biuro@basenbochnia.pl

Pełna treść ogłoszenia, regulamin przetargu oraz niezbędne załączniki, w tym wzór umowy znajdują się na stronie BIP Krytej Pływalni w Bochni w zakładce “Zamówienia publiczne”.

Informujemy także, że nasza pływalnia posiada 2 lub 3 wolne pomieszczenia (o łącznej powierzchni 22,95 m2) z możliwością ich wynajmu w tzw. części podziemnej (dawne solaria i magazyn w Centrum Fitness & Body – w pobliżu saun). Więcej informacji w sekretariacie.

Przetarg na wynajem lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 12,8 m2 w budynku Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni przy ulicy Św. Leonarda 34, na okres 2 lat, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, handlowo – usługowej lub usługowej o dowolnym charakterze wygrała Kinga Kawalerczyk Salon Fryzjerski EFEKT wylicytowując cenę miesięcznego czynszu najmu w wysokości 130 zł netto + 23% VAT + media wg wskazań liczników.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content