Przetarg ustny nieograniczony na wynajem kawiarni na pływalni

Dyrektor Krytej Pływalni w Bochni ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajem pomieszczeń o łącznej powierzchni użytkowej 152,40 m2 w budynku Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni przy ulicy Św. Leonarda 34, na okres 3 lat, z przeznaczeniem na prowadzenie lokalu gastronomicznego (typu kawiarnia, bufet).

Cena wywoławcza miesięcznego czynszu najmu wynosi: 600,00 zł netto.

Do miesięcznego czynszu najmu należy doliczyć należny podatek VAT + opłatę za media według wskazania liczników.

Wadium: 1.800,00 zł.

Przetarg odbędzie się 26 maja 2017 r. o godz. 12.00 w budynku Krytej Pływalni w Bochni, ul. św. Leonarda 34 w pok. Nr 111.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek Krytej Pływalni w Bochni w takim terminie, aby na dzień przed przetargiem wpłata znajdowała się na rachunku Krytej Pływalni oraz podpisanie regulaminu przetargu. Do przetargu nie zostanie dopuszczony oferent, który posiada jakiekolwiek nieuregulowane zobowiązania finansowe wobec Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni.

Dodatkowych informacji o przetargu udziela Kryta Pływalnia /sekretariat/ tel. 14 611 31 19 lub 14 611 31 20, e-mail: biuro@basenbochnia.pl

Pełna treść ogłoszenia, regulamin przetargu oraz niezbędne załączniki, w tym wzór umowy znajdują się na stronie BIP Krytej Pływalni w Bochni w zakładce „Zamówienia publiczne”.

Informujemy także, że nasza pływalnia posiada 2 lub 3 wolne pomieszczenia (o łącznej powierzchni 22,95 m2) z możliwością ich wynajmu w tzw. części podziemnej (dawne solaria i magazyn w Centrum Fitness & Body – w pobliżu saun). Więcej informacji w sekretariacie.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content