Przerwa techniczna 2017

Pływalnia czasowo nieczynna lub zarezerwowana

Po blisko 18.latach działalności naszej pływalni przyszedł czas na modernizację systemu uzdatniania wody basenowej i wymianę 100 % złoża w filtrach basenowych. Prace te będą bardzo czasochłonne związku z tym przerwa techniczna w roku 2017 będzie znacznie dłuższa niż do tej pory – prosimy więc o wyrozumiałość 🙂

W dniach 25 lub 26 sierpnia przestanie działać basen rekreacyjny, zjeżdżalnia i jacuzzi, zaś 27 sierpnia będzie ostatnim dniem funkcjonowania basenu sportowego. Przerwa techniczna potrwa od 28 sierpnia co najmniej do 17 września (lub później).

[EDIT 1: 24 – 08 – 2017 godz. 10.00] właśnie zapadła decyzja o przyspieszeniu zamknięcia naszej pływalni – przerwa techniczna potrwa od 25 sierpnia do 17 września (lub dłużej).

Gdyby doszło do jakichkolwiek opóźnień to o planowanym terminie otwarcia pływalni we wrześniu br. poinformujemy Państwa w osobnym komunikacie.

[EDIT 2: 25 – 08 – 2017 godz. 10.30] opóźnienia mogą być spowodowane m.in. kwestią badań wody, ponieważ bez prawidłowych wyników badań jakości wody tak w części biologicznej, jak i w części fizykochemicznej, woda na pływalni nie będzie mogła być dopuszczona do użytkowania, a tym samym procesy uzdatniania będą musiały trwać do czasu skutecznego rozwiązania wszystkich pojawiających się problemów.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że zrobimy wszystko co możliwe, aby po przerwie technicznej pływali Państwo w wodzie o jak najlepszych parametrach.

[EDIT 3: 15-09-2017 godz. 19.00] mamy już pierwsze (jeszcze nieoficjalne) wyniki badań wody basenowej oraz wody z systemów cyrkulacji. Podstawowe badania fizykochemiczne są wyśmienite 🙂 Czekamy na wyniki części bakteriologicznej, które pojawią się najwcześniej po 48 godzinach od pobrania próbek (co nastąpiło dzisiaj w godz. 10.00-11.00). Jeżeli wszystko będzie w porządku, to chcielibyśmy ruszyć w poniedziałek 18 września od godz. 14.00.

Wszystkich naszych Klientów i posiadaczy kart magnetycznych (basenowych) – uspakajamy ? – wszystkie karnety zostaną automatycznie przedłużone o czas trwania przerwy technicznej 2017 ? a póki co – pływamy i korzystamy z atrakcji basenowych !!!

PONADTO INFORMUJEMY, ŻE NA OBIEKCIE DZIAŁAJĄ:

Aqua Bar – tylko do 25 sierpnia br.

Salon fryzjerski EFEKT – przez cały czas przerwy technicznej – w godzinach pracy salonu.

Do zobaczenia po przerwie technicznej !

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content