Przerwa świąteczno-noworoczna na pływalni

Życzenia Świąteczne - Boże Narodzenie 2020

Szanowni Państwo, przed nami Święta Bożego Narodzenia, a także Sylwester i Nowy Rok. Z tej okazji naszym Klientom życzymy wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz wszelkiej pomyślności w nowym roku.

Ponadto informujemy, że 28 grudnia br. wejdzie w życie Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (poz. 2316). W paragrafie 10 tego aktu prawnego czytamy m.in., że do 17 stycznia zakazuje się działalności basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness, z wyłączeniem basenów, siłowni, klubów i centrów fitness:
a) działających w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, ‼
b) dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych. ‼

Ponadto zakazuje się działalności usługowej związanej z poprawą kondycji fizycznej (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 96.04.Z). ‼

Tak więc ze względów na stan epidemii SARS-CoV-2 zmuszeni jesteśmy rozpocząć przerwę techniczną, która na naszym obiekcie potrwa od 24 grudnia do odwołania. W tym czasie pływalnia będzie nieczynna, ale Salon Fryzjerski EFEKT będzie działał na dotychczasowych zasadach.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content