Pływalnia jest tylko tak czysta, jak czysty jesteś Ty – akcja edukacyjna

Jak pokazują najnowsze wyniki badań wody basenowej – opublikowane dziś na naszej stronie www – obok stałych problemów z chlorem wolnym i związanym, znów pojawił się problem z chloroformem – tym razem w jacuzzi. Wszystkim przypominamy – pływalnia jest tylko tak czysta, jak czysty jesteś Ty !!!

Poniżej przedstawiamy zestaw infografik, które od dziś wykorzystujemy w procesie edukowania naszych Klientów. Liczymy też na pomoc naszych stałych Klientów, proponując im aktywny udział w akcji! Każdy kto polubi nasz profil na FB i udostępni post dotyczący tej akcji edukacyjnej na swoim profilu społecznościowym na FB weźmie udział w losowaniu zestawu upominków ufundowanych przez naszą pływalnię. Akcja konkursowego udostępniania trwa do 24 lipca do godz. 12.00 🙂 🙂 🙂

Na obiekcie mamy już roll-up, wkrótce pojawią się naklejki, ulotki etc. ale przede wszystkim apelujemy do naszych Klientów, którzy chcą pływać w czystej i zdrowej wodzie oraz korzystać z pływalni zgodnie z jej regulaminem ! Kochani pokażcie, że i Wam zależy na dobrej jakości wody ! UDOSTĘPNIAMY !!!

Opracowanie tekstowe – tłumaczenie własne na podstawie www.cdc.gov/healthyswimming
Opracowanie graficzne – https://www.facebook.com/smallwingelsshop/

 

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content