OTYLIADA 2019 – informacje techniczne

Do startu VI Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA 2019 pozostało kilka dni, dlatego koniecznie przeczytajcie zasady uczestnictwa w tej imprezie na naszej pływalni !

Nocny Maraton Pływacki zaczynamy w sobotę 16.03.2018 r. o godz. 18.00, a kończymy w niedzielę 17.03.2018 r. nie później niż o godz. 6.00. Przypominamy, że na zawody NIE MOŻNA się już zapisać w dniu imprezy, ponieważ drogą elektroniczną zapisało się 60 osób, a to był nasz tegoroczny limit 

Poniżej podajemy kilka zasad udziału w zawodach – WAŻNYCH dla wszystkich osób zarejestrowanych do startu na naszym obiekcie:

1. w dniu startu Maratonu tj. w sobotę 17 marca – Biuro Zawodów (w kasie pływalni) NIE PRZYJMUJE ZAPISÓW !

2. Maraton rusza o godz. 18.00 – dla jego uczestników mamy zarezerwowany cały basen sportowy (tory 1, 2, 3, 4, 5, 6)

3. uczestnicy mogą wchodzić na obiekt w godzinach od 18.00 do 21.30

4. każdy uczestnik może wejść do wody dowolną ilość razy, jednakże osoby które opuszczą obiekt po godz. 22.00 nie zostaną już dopuszczone do dalszych startów, UWAGA – przerwa na jeden odpoczynek może wynosić nie więcej niż 15 minut !

5. każdy uczestnik ma zagwarantowany niewielki posiłek regeneracyjny, ponadto w czasie trwania Maratonu na obiekcie można mieć własny prowiant

6 Maraton odbywa się pod opieką ratowników WOPR, dodatkowych służb medycznych i komisji sędziowskiej

7. Maraton kończy się w niedzielę 17 marca nie później niż o godz. 6.00

8. nad przebiegiem Maratonu czuwa komisja sędziowska, która kieruje się zapisami Regulaminu imprezy dostępnego na stronie www.otyliada.pl.

Prosimy pamiętać o tym, że zgodnie z zasadami każdy uczestnik przy wejściu na pływalnię musi okazać dokument pozwalający na stwierdzenie tożsamości oraz wypełnia oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem zawodów i pływalni na której uczestniczy w maratonie, oraz stanie zdrowia pozwalającym na udział w VI Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim i wynikających z tego konsekwencji. (wzory na stronie otyliada.pl w zakładce”pliki”).
 
Biuro Zawodów będzie otwarte w sobotę 16 marca br. od godz. 17.30, będą tam dostępne pakiety startowe i wspomniane oświadczenia. W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenia MUSZĄ być podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego!

W związku z organizacją Nocnego Maratonu Pływackiego obowiązuje całkowita rezerwacja basenu sportowego. Basen rekreacyjny, jacuzzi, zjeżdżalnia i sauna są czynne bez zmian.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content