OTYLIADA 2017

Do startu Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA 2017 pozostało już tylko 2 dni, dlatego publikujemy kilka ważnych zasad uczestnictwa w tej imprezie na naszej pływalni !

IV Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki zaczynamy w sobotę 11.03.2017 r. o godz. 18.00, a kończymy w niedzielę 12.03.2017 r. nie później niż o godz. 6.00.

Na naszą pływalnię dotarły już nagrody dla najmłodszych i najstarszych zawodników, medale dla tych, którzy przepłyną najdłuższy dystans oraz certyfikaty i identyfikatory uczestnictwa dla wszystkich, są także pamiątkowe monety, a najliczniejsza rodzina uczestnicząca w OTYLIADZIE otrzyma drogą pocztową ręczniki kąpielowe z logo imprezy.

Przypominamy, że na zawody można się jeszcze zapisać w dniu imprezy (drogą elektroniczną zapisało się w tym roku 31 osób) w Biurze Zawodów (kasa pływalni) czynnym w godzinach 6.30-18.00. Opłata startowa przy zapisie w dniu imprezy na pływalni wynosi 18 zł (w tym wejściówka, pamiątkowy certyfikat i identyfikator, okolicznościowa moneta i zestaw regeneracyjny). Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w Maratonie!

Poniżej podajemy kilka zasad udziału w IV Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim OTYLIADA 2017 – WAŻNYCH dla wszystkich zarejestrowanych do startu na naszym obiekcie uczestników oraz dla tych, którzy się jeszcze zastanawiają nad rejestracją:

1. w dniu startu maratonu tj. w sobotę 11 marca – Biuro Zawodów (w kasie pływalni) przyjmuje zapisy w godz. od 6.30 do 18.00, opłata startowa wynosi 18 zł

2. maraton rusza o godz. 18.00 – dla jego uczestników mamy zarezerwowane tory 1, 2, 3, 4

3. w przypadku większej liczby zgłoszeń – uczestnikom zostaną udostępnione także tory 5 i 6

4. uczestnicy mogą wchodzić na obiekt w godzinach od 18.00 do 21.30

5. każdy uczestnik może wejść do wody dowolną ilość razy, jednakże osoby które opuszczą obiekt po godz. 22.00 nie zostaną już dopuszczone do dalszych startów, UWAGA – przerwa na jeden odpoczynek może wynosić nie więcej niż 15 minut !

6. każdy uczestnik maratonu ma zagwarantowany zestaw regeneracyjny (m.in. baton, napój), ponadto w czasie trwania maratonu na obiekcie można mieć także swój prowiant

7. maraton odbywa się pod opieką ratowników WOPR, dodatkowych służb medycznych i komisji sędziowskiej

8. maraton kończy się w niedzielę 12 marca nie później niż o godz. 6.00

9. nad przebiegiem maratonu czuwa komisja sędziowska, która kieruje się zapisami regulaminu imprezy.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content