Od 22 lutego br. zmiany w cenniku pływalni

Graficzna prezentacja ESOK

Szanowni Klienci, sytuacja epidemiczna mocno wpłynęła na funcjonowanie i stan finansów naszej jednostki. Koszty uruchomienia i utrzymania bocheńskiej pływalni przy jednoczesnym ograniczeniu jej działalności w dobie epidemii SARS-CoV-2, a więc także przychodów (warto dodać, że z tarczy PFR jako jednostka budżetowa byliśmy / jesteśmy wykluczeni) wymusiły pewne zmiany w cenniku pływalni, które publikujemy na naszej stronie WWW.

UWAGA ! ceny biletów normalnych i ulgowych, zarówno indywidualnych, jak i rodzinnych nie ulegają zmianom. Główna zmiana w naszym cenniku dotyczy jednostki rozliczeniowej pobytu na bocheńskiej pływalni, od 22 lutego br. pobyt godzinny rozumiany będzie jako pobyt trwający nie dłużej niż 60 minut (45 minut na pływalni + 15 minut na przebranie w strefie płatnej), a po przekroczeniu tego czasu ESOK naliczał będzie dopłatę minutową wg aktualnego cennika.

Nasz nowy cennik publikujemy w załączonym poniżej pliku (wszystkie zmiany zaznaczono kolorem czerwonym). Informujemy, że termin ważności wszystkich karnetów na pływalnię, których nie można było doładować / zrealizować po 16 X 2020r., został automatycznie wydłużony do 30 IX 2021r. Informujemy także, że od 1 marca br. pojawią się w sprzedaży wyczekiwane przez naszych Klientów vouchery prezentowe umożliwiające doładowanie karnetów na bocheńską pływalnię – więcej informacji w kasie pod numerem tel. 14 611 31 19 / 20.

Vouchery prezentowe na bocheńską pływalnię już w sprzedaży.

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content