Od 15 grudnia kolejna zmiana limitu

Od 15 grudnia zmiana limitu na pływalni

W związku z epidemią SARS-CoV-2 ukazało się właśnie nowe rozporządzenie Rady Ministrów (poz. 2311), które reguluje sytuację na wszystkich pływalniach w Polsce – od jutra tj. od środy 15 grudnia br. nowy limit w naszej branży wynosi 30 % obłożenia obiektu. Tak więc na bocheńskiej pływalni oznacza to :

  • limit osób w wodzie – MAX. 40, w tym MAX. 6 osób na 1 torze w basenie sportowym, MAX. 20 osób w basenie rekreacyjnym wraz ze zjeżdżalnią i basenem hamownym, MAX. 2 osoby w jacuzzi
  • sauna fińska pozostaje nieczynna do odwołania
  • maseczki obowiązkowe w drodze do szafki „w szatni mokrej” i z powrotem
  • dystans 1,5 m od osoby na całym obiekcie – także pod prysznicami
  • dezynfekcja rąk przed wejściem i /po wyjściu

UWAGA ! Limit 40 osób w wodzie NIE DOTYCZY :
1) osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 [pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19],
2) a także : zawodników kadry narodowej, pracowników obsługi pływalni, instruktorów prowadzących naukę pływania z plaży basenowej, pracowników i klientów: sklepu sportowego, zakładu fryzjerskiego, centrum fitness i aqua-baru.

Za utrudnienia przepraszamy ! Prosimy o wyrozumiałość ! Apelujemy o odpowiedzialne zachowanie na terenie pływalni !

Poniżej publikujemy aktualne Zasady korzystania z Krytej Pływalni w Bochni w trakcie epidemii SARS-CoV-2 (plik w formacie PDF).

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content