Od 1 lutego br. modyfikacja zasad korzystania z pływalni

SARS-CoV-2 - zmiany na pływalni

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją epidemiczną, w odpowiedzi na liczne apele naszych Klientów, dokonaliśmy modyfikacji zasad korzystania z naszej pływalni w czasie epidemii SARS-CoV-2. Limit osób na pływalni pozostał bez zmian – max. 40 osób na godzinę, przy czym osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 nie wliczają się do limitu 30% obłożenia pływalni. Do tego limitu nie wlicza się także zawodników kadry narodowej, obsługi pływalni, instruktorów prowadzących naukę pływania z plaży basenowej oraz pracowników i klientów: sklepu sportowego, zakładu fryzjerskiego, centrum fitness i aqua-baru.

Zmianie uległa dopuszczalna liczba osób na torze – było max. 6 osób na torze od 1 lutego br. będzie max. 8 osób na torze oraz uruchamiamy saunę fińską TYLKO dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby w kasie pływalni unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie ram wydawania, weryfikowania i uznawania interoperacyjnych zaświadczeń o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 (unijne cyfrowe zaświadczenie COVID) w celu ułatwienia swobodnego przemieszczania się w czasie pandemii COVID-19.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 1 lutego br. (po dłuższej przerwie) ruszają ponownie zajęcia grupowej nauki pływania – zgodnie z harmonogramem ustalonym z wszystkimi szkółkami pływackimi i stowarzyszeniami prowadzącymi sekcje sportowe (plik PDF do pobrania w zakładce „NAUKA PŁYWANIA” – w związku z tym każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w korzystaniu z pływalni wynikające z aktualnie obowiązujących ograniczeń oraz faktu, że zajęcia grupowe w tych godzinach mają pierwszeństwo przed zajęciami indywidualnymi. Za utrudnienia przepraszamy !

PEŁNĄ TREŚĆ ZASAD KORZYSTANIA Z KRYTEJ PŁYWALNI IM. JANA KOTA W BOCHNI W TRAKCIE EPIDEMII SARS-CoV-2 W OKRESIE OD 1 LUTEGO 2022 R. DO ODWOŁANIA MOŻNA POBRAĆ Z NASZEJ STRONY WWW (plik PDF).

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content