Nowy cennik

Nowy cennik obowiązuje od 1 września 2022

Szanowni Państwo , na naszej stronie prezentujemy nowy cennik opłat, który wszedł w życie 1 września 2022r. i zacznie być stosowany w praktyce po zakończeniu przerwy technicznej.

Główne zmiany w cenniku : zlikwidowaliśmy podział biletów ze względu na dzień tygodnia (znika więc podział poniedziałek – piątek oraz soboty-niedziele) , za to wprowadziliśmy ponownie podział biletów ze względu na porę dnia (od 6.30 do 14.59 oraz od 15.00 do 21.30). Pogrupowaliśmy także bilety ze względu na ich rodzaj (normalne, ulgowe oraz rodzinne) uwzględniając przy tym wszystkie dostępne zniżki, co sprawiło, że zmienił się układ graficzny cennika – mamy nadzieję, że teraz jest bardziej czytelny 🙂

Ponadto wprowadzamy opłatę za udostępnienie części basenu sportowego i/lub rekreacyjnego np. podczas prowadzenia grupowych lekcji nauki pływania oraz podnosimy opłaty m.in. za zajęcia Aqua Aerobicu i Gimnastyki dla Seniora. Zdajemy sobie sprawę, że wysoka inflacja ma olbrzymi wpływ na zasobność portfeli naszych Klientów, ale aktualny kryzys energetyczny zmusza nas do podwyższenia ceny usług. Mamy nadzieję, że mimo to pozostaniecie Państwo z nami !

#pływamwBochni #pływambolubię #pływambomogę

Cennik opłat za nasze usługi obowiązujący od 1 września 2022r.
Cennik opłat za nasze usługi obowiązujący od 1 września 2022r.
Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content