Nocny Maraton Pływacki – LISTA i HARMONOGRAM – aktualizacja na bieżąco [EDIT 19 III – godz.15.00]

Nocny Maraton Pływacki

Szanowni Państwo, informujemy, że na liście startowej Maratonu cały czas następują zmiany, niektóre osoby wycofują się ze startu /z różnych powodów/, a na ich miejsce wchodzą nowe osoby z listy rezerwowej. Lista startowa jest na bieżąco aktualizowana i w tym komunikacie będzie ona na bieżąco publikowana !

Aktualnie [wg stanu na 19 marca br. na godz. 15.00] mamy KOMPLET – 72 zawodników !!! Na bieżąco aktualizujemy także harmonogram godzinowy startów, starając się uwzględnić sugestie zawodników, jednakże nie wszystkie oczekiwania jesteśmy w stanie spełnić, prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie !

Poniżej publikujemy zaktualizowaną listę startową (plik PDF) [wg stanu na 19 marca br. na godz. 15.00] oraz harmonogram godzinowy startów (plik PDF). W razie pytań prosimy o kontakt
* telefoniczny 501 507 773
* e-mail: zawody@basenbochnia.pl

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content