Modernizacja zakończona – mamy najczystszą wodę w rejonie !

Drodzy Klienci, z radością informujemy, że zakończyliśmy przerwę techniczną 2017, podczas której wykonaliśmy najważniejszą modernizację od początku istnienia pływalni – modernizację systemu uzdatniania wody basenowej. DZIĘKI TEMU NA KRYTEJ PŁYWALNI IM. JANA KOTA W BOCHNI MAMY NAJCZYSTSZĄ WODĘ W REJONIE !!!

Bakteriologiczne i fizykochemiczne wyniki wody na pływalni są bardzo dobre (jedyne przekroczenie odnotowano w systemie cyrkulacji basenu sportowego – czyli na tzw. „podbaseniu”, ale problem ten zostanie rozwiązany w ciągu 24 godzin – więcej informacji w komunikacie o stanie jakości wody na pływalni).

Tak więc ruszamy dziś od godziny 14.00 🙂 🙂 🙂 Uruchamiamy baseny (sportowy i rekreacyjny) i atrakcje wodne (jacuzzi, bicze i gejzery), natomiast prace trwają jeszcze na schodach prowadzących do zjeżdżalni i w saunie fińskiej, dlatego te atrakcje zostaną uruchomione w terminie późniejszym. Zjeżdżalnia ruszy najprawdopodobniej we czwartek 21 września, a sauna najprawdopodobniej w poniedziałek 2 października).

EDIT 1 : [21-09-2017, godz. 12.00] wciąż trwają prace na zjeżdżalni dlatego będzie ona nieczynna do piątku 22 września włącznie, atrakcja powinna zostać uruchomiona w sobotę, za utrudnienia przepraszamy]

Dziękujemy Wam za cierpliwość i zapraszamy do korzystania z naszych usług !

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content