Mikołajkowe Drużynowe Mistrzostwa Bochni Szkół Podstawowych

Nasza pływalnia oraz Towarzystwo Sportowego PŁYWAK w Bochni zapraszają bocheńskie podstawówki do udziału w Mikołajkowych Drużynowych Mistrzostwach Bochni, które odbędą się na naszym obiekcie w dniu 7 grudnia 2011 r.

Do udziału w imprezie zapraszamy 20.osobowe drużyny pływackie z klas od 1 do 6 (10 chłopców i 10 dziewczynek) oraz liczne grupy kibiców ze szkół podstawowych. Cechą charakterystyczną Mistrzostw będzie nietypowa rywalizacja sportowa z wykorzystaniem technik pływackich:

  • zjazd ze zjeżdżalni na czas,
  • mini turniej piłki wodnej,
  • sztafeta na bananach lub innych zabawkach dmuchanych,
  • wyścigi na makaronach,
  • wyścigi w kołach ratunkowych.

W tym roku Św. Mikołaja wspierają firmy TAURON POLSKA ENERGIA oraz YOUNG REPORTER, dzięki czemu wszystkim uczestnikom zapewniamy mikołajkowe prezenty, a zwycięzcom Drużynowych Mistrzostw Bochni – Złotą, Srebrną i Brązową Płetwę. Imprezę poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy pływania i sędziowie PZP, a nad bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy WOPR. Serdecznie zapraszamy do udziału w Mistrzostwach !

Do pobrania komunikat zawodów (plik w formacie PDF).

W związku z zawodami basen będzie nieczynny dla Klientów w dniu 7 grudnia br. od godz. 8.30 do 13.00. Za utrudnienia przepraszamy !25

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content