Marcowe promocje !!!

Miło nam poinformować, że w miesiącu marcu przygotowaliśmy dla naszych Klientów aż 3 nowe, atrakcyjne oferty promocyjne.

Pierwsza z nich to Promocja „Basen i Pizza” organizowana wspólnie przez naszą pływalnię i Pizzerię Torino. Promocja potrwa od 1 marca do 30 czerwca br., a jej konstrukcja jest następująca: Klienci basenu, którzy w czasie promocji kupią lub doładują karnet na basen za minimum 70 zł, gratis otrzymają kupon na dużą pizzę w bocheńskiej Pizzerii Torino, zaś Klienci pizzerii, którzy na miejscu złożą zamówienie za minimum 50 zł, gratis otrzymają bilet na godzinny pobyt na bocheńskim basenie.

Druga promocja jest ściśle związana ze zbliżającymi się obchodami VII Bocheńskiego Dnia Króla Kazimierza. Wszystkich Kazimierzy i Kazimiery zapraszamy w dniu ich imienin tj. 4 marca na bocheńską pływalnię – godzinny pobyt na basenie dla solenizantów i solenizantek kosztował będzie TYLKO 1 zł.

8 marca jak co roku świętujemy Dzień Kobiet – z tej okazji wszystkie Klientki, w wieku od lat 3 do 103, będą mogły skorzystać z trzeciej oferty promocyjnej – wstęp bez limitu czasowego kosztował będzie Panie jedyne 3 zł od osoby (Klientki w wieku do lat 3 przez cały rok mają oczywiście wstęp bezpłatny:-).

Zapraszamy także to obejrzenia dynamicznego spotu reklamowego, który przygotowała dla nas firma LOSTER. Ciekawostką spotu są pierwsze w historii naszego basenu, profesjonalne zdjęcia podwodne wykonane przez MASTODONT FILM. Nieco skróconą wersję spotu, który już dziś można obejrzeć na naszej www w dziale „Multimedia”, wkrótce zobaczyć będzie można w bocheńskim Kinie REGIS i sieci TV Market.

Zapraszamy na bocheńską pływalnię !!!

Udostepnij

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Skip to content